Twój montaż i instalacja krok po kroku

Sprawdź jak realizujemy usługę Twojego montażu i instalacji krok po kroku

1

Zarejestrowanie zlecenia

To Twój pierwszy krok na drodze do satysfakcji, którą budujemy właśnie od tego momentu. Witaj w świecie Home Delivery, gdzie transport nie kończy się na dostawie.

Już w momencie zarejestrowania zlecenia nasz zespół opracowuje cały proces jego realizacji, począwszy od momentu wyjazdu ekipy montażowej aż po dokręcenie ostatniej śrubki. Informujemy Cię o planowanym terminie realizacji, który możesz jeszcze zmienić kontaktując się z naszym zespołem. Na każdym etapie informujemy Cię o aktualnym statusie zarówno drogą mailową i smsową, dzięki czemu masz pewność, że zawsze wiesz co dzieje się z zamówioną przez Ciebie usługą. Jeśli z jakichś powodów chciałbyś zmienić termin realizacji zlecenia wystarczy, że skontaktujesz się z naszą linią Call Center pod numerem telefonu (22) 307 07 54 lub napiszesz na adres callcenter@dts.pl.

Bądź na bieżąco dzięki naszemu systemowi śledzenia zleceń. Aktualny status, szczegóły zlecenia, interaktywna mapa i wiele innych funkcji zebranych w jednym miejscu.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy system śledzenia zleceń wraz z Panelem Klienta, w którym masz pełen wgląd w szczegóły realizacji Twojej usługi montażowo/instalacyjnej. To właśnie w tym miejscu dowiesz się kto będzie realizował Twój montaż, uzyskasz dostęp do połączenia się z kierowcą, poznasz szacowany czas realizacji, a nawet będziesz mógł śledzić trasę samochodu zespołu realizacyjnego na mapie. Dodatkowo zbiór najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami pozwoli Ci poznać każdy aspekt realizowanego zlecenia dzięki czemu uzyskasz odpowiedzi jeszcze przed zadaniem pytania.

2

Zaplanowanie realizacji

Po zaplanowaniu montażu informujemy Cię o terminie i czasie realizacji zamówionej przez Ciebie usługi, dzięki czemu możesz planować swój dzień swobodnie.

Na tym etapie informujemy Cię o szczegółach realizacji Twojego zlecenia o czym powiadamiamy Cię także drogą smsową. W przypadku gdy z jakichkolwiek powodów chciałbyś zmienić wyznaczony termin, proces planowania realizacji zostaje anulowany, nadawany jest mu status „niepowodzenie”, a następnie nasz zespół planuje ponowną usługę w terminie, który jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

3

Przygotowanie

W czasie gdy my dobieramy sprawdzone i niezawodne narzędzia pozawlające na szybką i bezpieczną pracę, Ty przygotowujesz miejsce do pracy naszemu zespołowi. To proste.

Nie potrzebujesz absolutnie żadnych narzędzi. Nasi pracownicy zaopatrzeni są w każdy rodzaj sprzętu montażowo/instalacyjnego niezbędnego do pomyślnego przeprowadzenia usługi w Twoim domu. Jedyne czego potrzebujemy od Ciebie to przygotowanie miejsca do wykonania niezbędnych prac, a także uprzednie zabezpieczenie podłogi na czas wykonywanych prac.

4

Przyjazd

Gdy tylko będziemy w drodze, poinformujemy Cię o tym. Sprawdź, gdzie aktualnie jesteśmy korzystając z interaktywnej mapy w systemie śledzenia zlecenia.

Realizacja zamówionej przez Ciebie usługi realizowana jest zgodnie z wcześniej ustalonym terminem, o którym powiadamiamy Cię po zakończeniu procesu planowania. W panelu śledzenia zlecenia uzyskasz szczegółowe informacje na temat zespołu realizującego usługę wraz z telefonem kontaktowym, poznasz przewidywaną godzinę realizacji, a nawet będziesz mógł śledzić aktualne położenie samochodu na interaktywnej mapie GPS.

5

Realizacja usługi

Dwuosobowy zespół fachowców dokonuje w bezpieczny sposób zamówionej przez Ciebie usługi montażowo/ instalacyjnej dbając o jakość i precyzję wykonania.

Po wizycie na miejscu od razu przystępujemy do działania dokonując montażu/instalacji w oparciu o specyfikację sprzętową jak i Twoje preferencje. Dokładamy wszelkich starań by przeprowadzona usługa była nie tylko bezpieczna zarówno dla osób przeprowadzających montaż, ale i bezpieczna dla Twojego otoczenia. Po zakończonej usłudze potwierdzamy zgodność z Twoimi oczekiwaniami, a nastepnie sprzątamy miejsce pracy tak byś mógł cieszyć się zamówionym sprzętem zaraz po zakończeniu usługi.

Kompleksowa usługa montażowo/instalacyjna

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasi fachowcy zajmują się kompleksowym montażem mebli, sprzętu AGD i RTV, podłączeniem do wszelkich mediów jak również ich instalacją i konfiguracją.

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę usług pozwalającą na zmontowanie i zainstalowanie niemal każdego urządzenia gospodarstwa domowego, w tym małego i dużego sprzętu RTV/AGD i mebli. Nie straszne nam okapy, płyty indukcyjne, piekarniki, kuchenki, meblościanki, lodówki i zestawy kina domowego. Jesteśmy gotowi wykonać za Ciebie niemal każde zadanie, co pozwala Tobie na zaoszczędzenie czasu z myślą, że nad prawidłowym przebiegiem usługi czuwają specjaliści w swoim fachu dla których liczy się precyzja. Od zainstalowania kuchenki mikrofalowej pod zabudowę, po niemal kompleksowy montaż całej kuchni czy salonu. Pomożemy Ci ze wszystkim.

Ankieta satysfakcji

Twoja satysfakcja jest dla nas rzeczą najważniejszą, dlatego po zakończonym zleceniu poprosimy Cię o ocenę jakości świadczonych przez nas usług.

Po zakończonej pracy poprosimy Cię o wypełnienie Ankiety Satysfakcji. Jest to dla nas niezwykle istotny proces, który pozwoli nam dowiedzieć się jak oceniasz jakość świadczonych przez nas usług, a także udoskonalić je poprzez wyeliminowanie ewentualnych błędów. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Twoja dostawa
krok po kroku

Nasi pracownicy nie tylko dowiozą towar pod wskazany adres, ale także wniosą niezależnie od piętra, rozpakują i ustawią w wyznaczonym miejscu.

Więcej...

Twoja instalacja / montaż
krok po kroku

Nasi fachowcy zainstalują i zmontują zamówiony przez Ciebie towar, niezależnie od jego złożoności i przeznaczenia, w trosce o Twoje zadowolenie.

Więcej...

Odbiór Twojego towaru
krok po kroku

Chcesz pozbyć się zużytego sprzętu RTV/AGD? Odbierzemy go od Ciebie, następnie wywieziemy i zutylizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej...