Odbiór Twojego towaru krok po kroku

Sprawdź jak realizujemy odbiór Twojego towaru
krok po kroku

1

Zarejestrowanie zlecenia

To Twój pierwszy krok na drodze do satysfakcji, którą budujemy właśnie od tego momentu. Witaj w świecie Home Delivery, gdzie transport nie kończy się na dostawie.

Już w momencie zarejestrowania zlecenia nasz zespół opracowuje cały proces jego realizacji, począwszy od momentu wyjazdu naszego zespołu aż po odbiór towaru. Informujemy Cię o planowanym terminie realizacji, który możesz jeszcze zmienić kontaktując się z naszym zespołem. Na każdym etapie informujemy Cię o aktualnym statusie zarówno drogą mailową i smsową, dzięki czemu masz pewność, że zawsze wiesz co dzieje się z zamówioną przez Ciebie usługą. Jeśli z jakichś powodów chciałbyś zmienić termin realizacji zlecenia wystarczy, że skontaktujesz się z naszą linią Call Center pod numerem telefonu (22) 307 07 54 lub napiszesz na adres callcenter@dts.pl.

Bądź na bieżąco dzięki naszemu systemowi śledzenia zleceń. Aktualny status, szczegóły zlecenia, interaktywna mapa i wiele innych funkcji zebranych w jednym miejscu.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy system śledzenia zleceń wraz z Panelem Klienta, w którym masz pełen wgląd w szczegóły realizacji usługi odbioru towaru. To właśnie w tym miejscu dowiesz się kto będzie realizował odbiór, uzyskasz dostęp do połączenia się z kierowcą, poznasz szacowany czas realizacji, a nawet będziesz mógł śledzić trasę samochodu zespołu realizacyjnego na mapie. Dodatkowo zbiór najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami pozwoli Ci poznać każdy aspekt realizowanego zlecenia dzięki czemu uzyskasz odpowiedzi jeszcze przed zadaniem pytania.

2

Zaplanowanie realizacji

Po zaplanowaniu odbioru informujemy Cię o terminie i czasie odbioru wskazanego przez Ciebie towaru, dzięki czemu możesz planować swój dzień swobodnie.

Na tym etapie informujemy Cię o szczegółach realizacji Twojego zlecenia o czym powiadamiamy Cię także drogą smsową. W przypadku gdy z jakichkolwiek powodów chciałbyś zmienić wyznaczony termin, proces planowania realizacji zostaje anulowany, nadawany jest mu status „niepowodzenie”, a następnie nasz zespół planuje ponowną usługę w terminie, który jest zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

3

Przygotowanie do odbioru
w 5 krokach

Odbiór towaru wymaga przygotowań, o których powinieneś wiedzieć. Dowiedz się jak przygotować się do tego w 5 prostych krokach.

W czasie gdy nasi pracownicy planują realizację Ty powinieneś zadbać o 5 najważniejszych aspektów, bez których skuteczne przeprowadzenie usługi nie jest możliwe:

1. Przygotowanie urządzenia do odbioru
Każde urządzenie przeznaczone do odbioru należy przygotować. Oznacza to, że urządzenie powinno być opróżnione z wszelkich zbędnych materiałów, zdjęte ze ściany (jeśli było na niej zamontowane), a także wolne od zanieczyszczeń uniemożliwiających jego odbiór.

2. Odłączenie od instalacji
Urządzenie należy odłączyć od instalacji do której zostało uprzednio podłączone - instalacja wodna, kanalizacyjna, gazowa, elektryczna. Pamiętaj, że wszystkie elementy należy osuszyć, tak, by żadne płyny nie wydostawały się odbieranego urządzenia podczas jego odbioru.

3. Wymontowanie z substancji meblowej
Jeśli odbierane urządzenie stanowiło element zabudowy meblowej, należy je z niej wymontować i ustawić w osobnym miejscu.

4. Rozmrożenie
Lodówki, zamrażarki i inne urządzenia chłodnicze należy uprzednio rozmrozić i osuszyć. Pamiętaj, że czynność tę należy wykonać ze stosownym wyprzedzeniem, tak by urządzenie na czas odbioru było wolne od lodu i wody.

5. Zabezpieczenie do transportu
Każdy element urządzenia należy zabezpieczyć na czas transportu tak, by nie uległ uszkodzeniu/dekompletacji podczas jego znoszenia do jednostki transportowej czy w trakcie przewozu. Do tego celu należy użyć narożników kartonowych w celu zabezpieczenia naroży, folii bąbelkowej w celu zabezpieczenia całego produktu, jak również 3 warstw folii stretch.

4

Przyjazd

Gdy tylko będziemy w drodze, poinformujemy Cię o tym. Sprawdź, gdzie aktualnie jesteśmy korzystając z interaktywnej mapy w systemie śledzenia zlecenia.

Realizacja zamówionej przez Ciebie usługi realizowana jest zgodnie z wcześniej ustalonym terminem, o którym powiadamiamy Cię po zakończeniu procesu planowania. W panelu śledzenia zlecenia uzyskasz szczegółowe informacje na temat zespołu realizującego zlecenie wraz z telefonem kontaktowym, poznasz przewidywaną godzinę realizacji, a nawet będziesz mógł śledzić aktualne położenie samochodu na interaktywnej mapie GPS.

5

Odbiór towaru

Dwuosobowy zespół fachowców odbiorą wskazane przez Ciebie urządzenia dbając o staranne zabezpieczenie ich na jednostce transportowej.

Po wizycie na miejscu od razu przystępujemy do działania. Dokładamy wszelkich starań by przeprowadzona usługa odbioru była nie tylko szybka ale i bezpieczna dla Ciebie i Twojego otoczenia. Po zakończonej usłudze potwierdzamy zgodność z Twoimi oczekiwaniami, a następnie znosimy odebrany sprzęt do jednostki transportowej w celu jego dalszego transportu.

Utylizacja sprzętu RTV/AGD

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Nasi fachowcy zajmują się kompleksowym montażem mebli, sprzętu AGD i RTV, podłączeniem do wszelkich mediów jak również ich instalacją i konfiguracją.

Wiemy jak uciążliwym problemem może być niechciany sprzęt RTV/AGD, który należy nie tylko wynieść z mieszkania w bezpieczny sposób, ale także zutylizować w punkcie utylizacyjnym. Jeśli posiadasz niepotrzebne urządzenia, zostaw je naszym ekspertom. Zajmą się oni nie tylko odbiorem urządzeń, ale ich bezpiecznym transportem, a także całym procesem utylizacyjnym pozostawiając Cię wolnego od zmartwień.

Ankieta satysfakcji

Twoja satysfakcja jest dla nas rzeczą najważniejszą, dlatego po zakończonym zleceniu poprosimy Cię o ocenę jakości świadczonych przez nas usług.

Po zakończonej pracy poprosimy Cię o wypełnienie Ankiety Satysfakcji. Jest to dla nas niezwykle istotny proces, który pozwoli nam dowiedzieć się jak oceniasz jakość świadczonych przez nas usług, a także udoskonalić je poprzez wyeliminowanie ewentualnych błędów. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze!

Twoja dostawa
krok po kroku

Nasi pracownicy nie tylko dowiozą towar pod wskazany adres, ale także wniosą niezależnie od piętra, rozpakują i ustawią w wyznaczonym miejscu.

Więcej...

Twoja instalacja / montaż
krok po kroku

Nasi fachowcy zainstalują i zmontują zamówiony przez Ciebie towar, niezależnie od jego złożoności i przeznaczenia, w trosce o Twoje zadowolenie.

Więcej...

Odbiór Twojego towaru
krok po kroku

Chcesz pozbyć się zużytego sprzętu RTV/AGD? Odbierzemy go od Ciebie, następnie wywieziemy i zutylizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Więcej...
[object Object]